Stránka 11

nejde palubovka

PříspěvekNapsal: sob, 19 pro 2009 18:24
od gholiath
mám tu takový problémek, čas od času nejde palubovka (podsvícení, větrák, zapalovač, rádio a hlavně blinkry). Motor normálně běží, auto svítí jen nebliká no a jelikož to dělá jen čas od času napadlo mě nejni někde nějaký relátko který pouští štávu do palubovky ?
Nebo nějaká jiná možná zrada ?

PříspěvekNapsal: sob, 19 pro 2009 22:16
od John
nebo pojistka, špatný kontakt, tyhle věci někdy mívá na starosti jediná....

PříspěvekNapsal: sob, 19 pro 2009 22:44
od cibusp
Pokud tam máš origo odporové pojistky (takové jakoby relátka vypadající jako pojistka, tak je zkus vyměnit za klasické nožovky pojistky.. to samé mě dělá prcek v létě, nejdou mi ale jen stahovat nebo zavírat okénka.. a dělá to tahle mrška, když se přehřeje, tak klasicky neshoří, jako normální pojistka, ale prostě rozepne okruh.. jak vychladne, tak je zase vše OK :wink:

PříspěvekNapsal: ned, 20 pro 2009 09:52
od Petr4x4
cibusp píše:Pokud tam máš origo odporové pojistky (takové jakoby relátka vypadající jako pojistka, tak je zkus vyměnit za klasické nožovky pojistky.. to samé mě dělá prcek v létě, nejdou mi ale jen stahovat nebo zavírat okénka.. a dělá to tahle mrška, když se přehřeje, tak klasicky neshoří, jako normální pojistka, ale prostě rozepne okruh.. jak vychladne, tak je zase vše OK :wink:


Tak si tam del kličky na okna a máš klííííd :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned, 20 pro 2009 17:18
od gholiath
tak jsem vyzkoušel všechny pojistky, ale vytažení žádný nemělo za následek stejný odpojení celý palubovky, jako se to stává náhodně samo.
je my divný že se vypne vše najednou, skoro to vypadá jako by to mělo jeden společnej přívod, nebo kostru, ale kde hledat ?

PříspěvekNapsal: pon, 21 pro 2009 09:15
od spelius
jestli jsou pojistky OK, tak mrkni na ten přívodní kabel... odšroubuj šroubky kolem palubovky - vytáhni plastový kryt nad volantem, samotná palubka drží na pár šroubech po obvodu... jak to budeš rozdělávat, tak tě to povede samo... jedniný oser je, že musíš odšroubovat všechny ty plastové příslušenství - zapalovač, ovladani Comfort/power řazení převodovky, tlačítko vyhřívání zadního skla atd.

pokud se to vypíná bez příčiny a zase se to pak na chvilku zapne tak bych to viděl spíš na skříplý přívodní napájecí kabel než na kostru

PříspěvekNapsal: pon, 21 pro 2009 09:29
od gholiath
spelius píše:jestli jsou pojistky OK, tak mrkni na ten přívodní kabel... odšroubuj šroubky kolem palubovky - vytáhni plastový kryt nad volantem, samotná palubka drží na pár šroubech po obvodu... jak to budeš rozdělávat, tak tě to povede samo... jedniný oser je, že musíš odšroubovat všechny ty plastové příslušenství - zapalovač, ovladani Comfort/power řazení převodovky, tlačítko vyhřívání zadního skla atd.

pokud se to vypíná bez příčiny a zase se to pak na chvilku zapne tak bych to viděl spíš na skříplý přívodní napájecí kabel než na kostru


nenašel by jste někdo fotku at vím co konkrétně hledám za kablík ?

PříspěvekNapsal: pon, 21 pro 2009 09:34
od spelius
konkrétně ti taky neřeknu, jsem v práci, ale jak to povolíš, tak budíky povytáhneš a uvidíš, že do nich zezadu přichází jeden napájecí svazek

schéma elektriky ti zkusím pohledat

PříspěvekNapsal: pon, 21 pro 2009 10:05
od gholiath
aha takže to je stejnej svazek kterej je připojenej do budíků ?

PříspěvekNapsal: pon, 21 pro 2009 10:10
od spelius
gholiath píše:aha takže to je stejnej svazek kterej je připojenej do budíků ?


na já myslím že jo... ale abych ti nekecal, mrknu na to elektro schema a pošlu ti ho :wink:
napiš mi na sebe mejla

Re: nejde palubovka

PříspěvekNapsal: sob, 21 dub 2018 22:16
od marshall
ahoj
Vyriešil si to nejak? Mám rovnaký problém...