JK Rubicon - Odblokovani uzavěrek dif. při 4wd hi a 2wd

CJ, YJ, TJ, LJ, JK

Moderátoři: harley, Marty

Příspěvekod rerum » čtv, 17 črc 2008 19:44

Tak to je dobré vědět, další + pro RE
Až na ty šílený ceny. :palecdolu :palecdolu :palecdolu
Ještě teplej Starbuck si vypiju na Luční hoře jen v JK.

Jeep Wrangler JK Unlimited Rubicon TeraFlex 2,5" Spidertrax 1.25" Wheel Spacer Kit pro začátek.
rerum
Návštěvník

Příspěvekod Marty » čtv, 17 črc 2008 20:51

proč šílený? naopak si myslim že vzhledem ke konkurenci a i ostatním okolnostem (jako např. veškerý náhradní díly skladem) jsou naše ceny víc než přijatelný, myslim že luki to může potvrdit ...
Marty
Offroad maniac

Příspěvekod harley » čtv, 17 črc 2008 21:03

Aj ja! 8) :P
Kdo uviděl výrobky RE in-natura a viděl i jiný značky,tak taky potvrdí.
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod LUKI » pát, 18 črc 2008 06:39

Co se týče toho řezání: Já jsem to právě chtěl obechcat a nastavil tu zadní nápravu respektivě záklon tak aby se řezat nemuselo, a právě těch pět milimetrů chybělo k tomu aby při maximálním vykřížení minul držák panhardky tlumič, bohužel držák si škrtnul o konec těla tlumiče a tlumič si sám sobě ustřihl pístnici.

Jde o to že možná ty podběhy nebudeš muset řezet opravdu záleží jaké pneu, respektivě výrobce zvolíš, každá guma má jiný průměr , i když je značená 35" rozdíly mohou být až několik centimetrů.

Já osobně a myslím že i mnozí ostatní řadí RE mezi špičku :wink:
Naposledy upravil LUKI dne pát, 18 črc 2008 06:48, celkově upraveno 1
jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod LUKI » pát, 18 črc 2008 06:42

Mohl jsem posoudit vícero podvozků, na fotkách vypadají všechny podobně, ale v reálu je vidno jaká je kvalita zpracování, jaké jsou svary a jak moc pevné, kolega z brodu má na Jkačku tuším tuff country, samozřejmě už dvakrát vařil domečky, po setkání v pardubicích je rozhodnut že tu sadu prodá a jde do RE long arm.

PS: ta jeho sada bude za pár kaček na prodej :wink:

A ty ceny nových RE jsou v normě, hlavní výhoda je že se máš kam obrátit pokud něco někde zkurvíš a oni ti to dodají, a nemusíš čekat na nějakou krávovinu měsíce než ti příjde ze zámoří :P

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod harley » pát, 18 črc 2008 08:46

LUKI píše:
A ty ceny nových RE jsou v normě, hlavní výhoda je že se máš kam obrátit pokud něco někde zkurvíš a oni ti to dodají, a nemusíš čekat na nějakou krávovinu měsíce než ti příjde ze zámoří :P

Tohle je hodně důležitý! A myslím,že tohle zásadně sráží cenu,tak nějak morálně. K čemu je mi výrobek,za míň peněz(neříkám schválně levnější) ,když nemá možnej další servis a musím pak koupit znova komplet set kvůli nějaký malý blbosti.

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod rerum » pát, 18 črc 2008 09:09

OK pánove. Sem se rozhodl a jdu teda do RE máte pravdu.
Nejprve ale musím vyzkoušet jestli funguje i jedna ne až zas tak vyzkoušená cesta dopravy z USA. Abych to vyzkoušel musim něco objednat takže se tě LUKI ještě zeptám jaký volit Body lift ja si vybral tenhle http://www.quadratec.com/products/16190_0005.htm
Ale tuším že ty máš asi 2".
Tak mě prosím poraď co stím bodyliftem a jestli je to cool bo volit něco jinýho.

PS: K těm náhradním dílum - nějak víc jsem si to nesrovnával, koukal jsem se jen na střechy a tam teda rozdíl byl a to by eye 3x to co v USA.
co se dodaní týče z USA menší věci jako je i střecha (SOFT top) jdou 7-10 dní.
A to píšu z vlastní zkušenosti ne z tohoho co jsem si přečetl na jejich stránkách. Tím samozřejmě nic nehaním jen konstatuji, třeba někdy vaše služby využiji a rád.

Jeep Wrangler JK Unlimited Rubicon TeraFlex 2,5" Spidertrax 1.25" Wheel Spacer Kit pro začátek.
rerum
Návštěvník

Příspěvekod rerum » pát, 18 črc 2008 09:21

Ale přiznám se že mě furt visí v hlavě FT a to hlavně na odezvy v USA.
Jak si tak pročítám recenze furt je FT za mořem chválenější než RE.
Sem asi divnej ale v čechách nikdo FT nezkoušel? neni někdo kdo má z FT tady zkušenost je jedno s jakou sadou a najaký koliv auto????

rerum
Návštěvník

Příspěvekod LUKI » pát, 18 črc 2008 09:21

rerum píše:OK pánove. Sem se rozhodl a jdu teda do RE máte pravdu.
Nejprve ale musím vyzkoušet jestli funguje i jedna ne až zas tak vyzkoušená cesta dopravy z USA. Abych to vyzkoušel musim něco objednat takže se tě LUKI ještě zeptám jaký volit Body lift ja si vybral tenhle http://www.quadratec.com/products/16190_0005.htm
Ale tuším že ty máš asi 2".
Tak mě prosím poraď co stím bodyliftem a jestli je to cool bo volit něco jinýho.

.

1. Já nemám bodylift, příjde mi že rubicon už tak má dost vysoké silentbloky mezi kastli a rámem. Já tam mám 1,75 " podložky nad pružinami. Přišlo mi to jako elegantnější řešení.
2. Zkus poptat RDR na cenu sady a porovnej s nákupem ze zámoří a uvidíš, přece jen zaplatíš dopravu i když třeba jen částečně, clo a dph, + čas , propočítej a posuď sám, dále potřebuješ jiné ráfky, anebo aspoň podložky pod ty stávající, na těch původních ráfcích to nejde, potřebuješ snížit ET tak o 50 až 60 mm směrem do negativu........
Potom asi i kraviny jako jiný tlumič řízení a podobné ptákoviny co se naskytnou .....
3. Na tom odkazu není bodylift, ale liftová sada právě nad ty pružiny, a delší táhla stabíku, nástavec panhardky.
4. Marty už nějaký pátek jezdí s Cheerem závodně právě na RE, a potvrdí ti že bez problému

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » pát, 18 črc 2008 09:36

ještě že já nemám problémy tohoto rázu......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Pechy

Příspěvekod LUKI » pát, 18 črc 2008 09:47

Pechy píše:ještě že já nemám problémy tohoto rázu......... :lol: :lol: :lol: :lol:

bhéééé zlatý IM D viď :D :wink:

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod harley » pát, 18 črc 2008 09:59

K tomu individuálnímu dovozu.Přečti si tohle:
http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... 383#168383

Deset dní to asi jde s USA na českou celnici,to je tak průměr ale celnice nemá určenou dobu,za jak dlouho zásilku vyclít.A v současný době jsou pěkně zavaleni importem s USA kvůli dolaru.Takže "clení" dva-tři tejdny,žádná doba a taky tě nemusejí vyzvat,že zásilka u nich leží už vyclená a pak ti na ní dají ještě skladný :roll: .

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod rerum » pát, 18 črc 2008 11:21

OK. RE je řešení - největší plus je LUKIHO zkušenost.

Co se týče dovozu tak momentalně mám objednanou střechu z quadrateku tak uvidíme od včerejška je IN WAREHOUSE zaplatil jsem ji v uterý. Tak schvalně kdy dorazí. Ale s tou celnicí máte pravdu, ale ..... :wink:

Uvidíme zatim dík všem za věcný připomínky a už to nebudem pitvat.

rerum
Návštěvník

Příspěvekod LUKI » pát, 18 črc 2008 11:30

Soft top jsem ti mohl prodat, já ho tam v životě asi dávat nebudu, příjde mi to šílený vopruz :D

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod rerum » pát, 18 črc 2008 15:10

No škoda už pozdě. To mě docela se.......re. Každej rok jezdíme na měsíc někam k moři po kempech a tak. Tak na to to snad bude cool.
A hlavně mě to nevymlouvejte :wink: :wink: :wink:

rerum
Návštěvník

PředchozíDalší

Zpět na Wrangler - Údržba a úpravy