4x4 versus běžkaři

Moderátor: Barry

Příspěvekod Barry » pon, 23 úno 2009 18:58

pitrisek píše:no tak já myslela, že je to tady rozumné domluvě a přístupu.Ale to ne.Tak mi připadáte jako ty 14 letý chuligáni před barákem ,co si jen tak pro zábavu ničej to, co jiný v potu tváře udělal.To jedno, že to nemá smysl,hlavně,že to můžu zničit.Jak by se tobě asi líbilo, kdyby se našel kriplík, kterého bude moc moc bavit, škrábat hřebem na auta?Píchat kudlou do gum? Jen tak pro tu prdel.

Tobě to asi moc nespína. My se tu bavíme o tom, že neni nemorálni a ani schválnost jezti po silnici ať si tam dělá kdo chce co chce. Je to pořád silnice.
S tím pícháním kol jsi nějak mimo na tom není nic normálního ani to není legální. Hřebíky nejsou od toho aby se jima píchalo do kol. Nicméně silnice je tu pro auta. Nebo si mám jít k tobě před barák nebo před pracoviště jít postavit sněhuláka a pak ti budu vyprávět že je nemorální abys mi přes něj jezdil? Mysli hochu.

Uvědom si že vám zasadně nejezdíme po stopě mimo asfaltku...

A když tam jezdíme za sněhem tak se nám div že tam nejdeme v srpnu....
:D :D :D
Mitsu L300 a Mitsu Pajero cabrio

Průvodce industriální i nedotčenou krajinou českého severozápadu.
https://www.facebook.com/offroadsafaricz
Barry
Offroad bůh

Příspěvekod Tomi » pon, 23 úno 2009 19:39

pitrisek píše:je mi přes30let a celá naše parta je 14-50let.Takže nejen důchodci.

Jasně. Důchodci věkem ne, jen morálkou. A všichni ostatní sou blbci. Hlavně ty s hamrama, tam se to předpokládá, co? Když už tu chceš zavádět chuligánský metody, čti pořádně, od začátku, případně s brejlema. Mimochodem, pokud jsem pochopil, jsme na tom věkem stejně. Ale zjevně nám to myslí jinak; já už sem tak starej, že sem si myslel, že doba, kdy si všichni byli rovni, ale někteří rovnější, je už pryč :lol: A všecko ostatní tu už bylo napsáno.

Jen tak na okraj: taky rád běžkuju; a ten zbytek je o vzájemný toleranci všech zájmovejch skupin. Nevidim jedinej důvod proč by se na silnici neměli snýst sáňkaři, běžkaři a automobilisti; dokonce tady u nás se to považuje za naprosto běžný a normální a všichni zůčastněný s tím počítaj :P Ale pravda je jedna: tady to neni ničí kšeft 8)
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod pája66 » pon, 23 úno 2009 22:52

Jasně, jak jde o kšeft a o prachy, tak jde rozum stranou, zdá se mi, že je to nemoc tohodle století a nejhorší diagnózu má asi naše vláda, protože tam ti kreté.ni to všem nenažranejm ukazujou jak na to a ti bez ohledu na druhý chtěj urvat taky svůj silnej krajíc, a aby to nebylo na nich, tak se schovávaj za nesmyslný výsady běžkařů!!! Fuj, už se mi z toho tady zvedá kufr :fujik :fuj :fujky . Opouštím dobrovolně toto téma :zdarec :stop , protože bych se z toho asi brzo wc2
Tak ČUS NA ZASNĚŽENEJCH KOPEČKÁCH :evil:
*Mišák PAJERO II Wagon 2,5TD, TZ 3300kg
*,,PLAŤÁK"-deska 2x4m-celková 2600kg-ruční naviják,..PŘEPRAVNÉ=DOHODOU
tel: 608203013
*SUPERB 1,9TDI 96kw-fešák :-)*MAN TGA 430
pája66
Čtyřkolkař

Příspěvekod pitrisek » úte, 24 úno 2009 16:56

pája66 píše:Jasně, jak jde o kšeft a o prachy, tak jde rozum stranou, zdá se mi, že je to nemoc tohodle století a nejhorší diagnózu má

aCH JOO, už vas vidim, jak nadšeně uskakujete před těma Hummerama atd, co si myslej,že se z nich každej po... a pokavaď neuhnete všas, tak máte smůlu.Jeden takovej j Jepem mě sebral u Komárky.Když byli děti malý, opravdu zážitek lyže, nad inverzí, a najednou smradlavej cosi, co ryl stopu a klukovi přejel hulku,bylo mu 5let. Tady se asi s toleranci nepočítá.mizim
pitrisek
Špion

Příspěvekod NISSIN » úte, 24 úno 2009 17:06

pitrisek píše:
pája66 píše:Jasně, jak jde o kšeft a o prachy, tak jde rozum stranou, zdá se mi, že je to nemoc tohodle století a nejhorší diagnózu má

aCH JOO, už vas vidim, jak nadšeně uskakujete před těma Hummerama atd, co si myslej,že se z nich každej po... a pokavaď neuhnete všas, tak máte smůlu.Jeden takovej j Jepem mě sebral u Komárky.Když byli děti malý, opravdu zážitek lyže, nad inverzí, a najednou smradlavej cosi, co ryl stopu a klukovi přejel hulku,bylo mu 5let. Tady se asi s toleranci nepočítá.mizim

Asi pláčeš na špatném hrobě, tedy v tvém případě foru...... :evil:
NISSAN PATROL GR Y60 kraťas
NISSIN
Autoškolák

Příspěvekod Výletníci » úte, 24 úno 2009 17:13

Hm.... To, že chybí tolerance na zasněžených silnicích byl důvod pro založení tohoto téma.

Takže jak píše Tomi: "Nevidim jedinej důvod proč by se na silnici neměli snýst sáňkaři, běžkaři a automobilisti..."

To pitrisek: Pochop, prosím, že ta silnice není k jednomu účelu - vytváření a užívání běžkařské stopy! Nelze se pak divit, že po zasněžené silnici projede auto.
Toyí 4runner 3,0 TD & Báwík 325 tds
Drsoň & Jasoň prostě .....gangster cars..... 8)
Výletníci
Autoškolák

Příspěvekod Wolf » ned, 01 bře 2009 22:22

Pak je tu ještě třetí strana..lidi jako já,kteří na horách žijou..terénní auto je nutností a někdy třeba dojde i na běžky..používáme silnice v létě i v zimě,ať už je někdo udržuje či ne..proto bych chtěl požádat cyklisty,běžkaře atd..CHOVEJTE SE U NÁS DOMA SLUŠNĚ,JSTE TU JEN NA NÁVŠTĚVĚ..tím myslím,aby jste se tu moc neroztahovali a nedělali nám tu nepořádek...
Wolf
Tříkolkař

Příspěvekod spike » úte, 28 dub 2009 18:08

Hmm tak semto tu pečlivě pročet a mám s timto hodně zkušeností. U nás je to přesně tak, že silnice v zimě prostě dál nevede, dokud to jde tak tam jezdim (né jen já) ale pokud je tolik sněhu, že bych tam normálně neprojel a ikdyž mě to velice láká si tam jít zablbnout, vykašlu se nato protože vim, že tam jezděj běžkaři... Ale souhlasim s tim, že kdybych tam jel v situaci kdy se tam ještě dá projet a někdo na mě začal s tim že tam má stopu tak se na něj vyseru :evil:
Jinak si ale myslim, že by bylo fér aby si onen dotyčný co tam u vás dělá rolbou stopu zajistil, že tam bude zákaz vjezdu v onen čas zimních radovánek :D A pak mu dám zapravdu
Jeep cherokee XJ 4.0L, 4,5"
spike
Začátečník

Příspěvekod Kakanec » pon, 07 pro 2009 20:31

O vejkendu sem se byl projet a prozkoumal jsem novou sezónní značku od Vitišky směr Cínovec...myslím, že až tam protáhnou tu běžkařskou stopu, tak cedule otevřou a možná i šoupnou závoru......Obrázek
606 635 139 - Přemek
Kakanec
Čtyřkolkař

Příspěvekod plesoun » pon, 07 pro 2009 21:05

ja mam povoleni ale bohuzel jen jedno a je ne meno :cry:
GAZ 46 MAV, Toledo, Thalia a dve kocky ale OFF žadnej
plesoun
Začátečník

Příspěvekod Dědek » pon, 07 pro 2009 23:08

Tak mě to puč a hned jich bude víc. :o :o :o
/ Seat Toledo 1.9 TD/
Dědek
Autoškolák

Příspěvekod gustavolafson » pon, 07 pro 2009 23:49

Kometa píše:Spíš bych si tipla, že je pražák, tam se takové věci dějí několikrát za den :D

ze bych z tve strany cítil trošku feminismu a Pragonesnášenlivosti? :wink:
explorer 1997 4.0sohc 152kw
gustavolafson
Autoškolák

Příspěvekod gustavolafson » úte, 08 pro 2009 00:07

jinak hezke a poučné čtení a cele bych to okomentoval ,již zde mnohokrat sepsanou,zakonem danou definici silnice(komunikace)
jinymi slovy,kde neni zakaz vjezdu(s povolenim mistniho oddeleni cehosi) a byt jen vzdalene to pripomina komunikaci,tam je vjezd povolen!!!
mimochodem běžkuju i sjezduju asi 25 let :P
takže sportu zdar a offroadu zvlaště :lol:
hawk
explorer 1997 4.0sohc 152kw
gustavolafson
Autoškolák

Příspěvekod pája66 » úte, 08 pro 2009 10:48

...tak tý první a poslední info na značce rozumim, ale co to vostatní??? :cry:
stejně si myslim, že to asi nebude nic offiko, spíš má zase nějakej soudruh dlouhý prsty a pečlivě si hlídá svuj kšeft. Halt lidská nenažranost nezná mezí...což mě na lidech a hlavně vládních činitelích sere... :twisted: :palecdolu
*Mišák PAJERO II Wagon 2,5TD, TZ 3300kg
*,,PLAŤÁK"-deska 2x4m-celková 2600kg-ruční naviják,..PŘEPRAVNÉ=DOHODOU
tel: 608203013
*SUPERB 1,9TDI 96kw-fešák :-)*MAN TGA 430
pája66
Čtyřkolkař

Příspěvekod Kakanec » úte, 08 pro 2009 14:45

pája66 píše:...tak tý první a poslední info na značce rozumim, ale co to vostatní??? :cry:
stejně si myslim, že to asi nebude nic offiko, spíš má zase nějakej soudruh dlouhý prsty a pečlivě si hlídá svuj kšeft. Halt lidská nenažranost nezná mezí...což mě na lidech a hlavně vládních činitelích sere... :twisted: :palecdolu

Nebo v tom má prsty rolbař Karel :lol:
606 635 139 - Přemek
Kakanec
Čtyřkolkař

PředchozíDalší

Zpět na 4x4 Krušnohorci