Jak seřizovat tlumiče

Outlander,Renagade ...

Moderátor: koncak

Jak seřizovat tlumiče

Příspěvekod auto.dave » úte, 17 bře 2009 20:28

Ahoj,jen se chci zeptat jak seřizujete,štelovací tlumiče na CAN-AMU,jestli jen otáčíte maticí na požadovanou tuhost,nebo dolaďujete tou červenou.Díky.
BRP Can-am Renegade 800X
auto.dave
Začátečník

Příspěvekod kurijak » čtv, 19 bře 2009 19:18

Taky mě to zajímalo, ale když mě to vysvětlovali odborníci, tak jsem pochopil, že je to alchymie. Takže se v tom nevrtám a jezdím tak, jak to je. 8)
can-am ds 450x
kurijak
Návštěvník

Příspěvekod tjomas » stř, 22 dub 2009 08:26

zkus to u ofiko BRP a nebo spíš zavolej Přibáńóvi do Andymotors ten ti porádí,dlouho na něm závodí a ví co a jak
Naposledy upravil tjomas dne stř, 22 dub 2009 08:31, celkově upraveno 1
tjomas
Tříkolkař

Příspěvekod tjomas » stř, 22 dub 2009 08:28

jjo taky jsem se na to vykašlal,po zkušenosti ze srazu z humpolce,kdy to štelovali až to dojebali :D
tjomas
Tříkolkař

Příspěvekod mrkef » pát, 05 úno 2010 10:38

je potreba to nastelovat musis to proste odzkouset säm najdi nekde delsi usek s roletama a dirama a zacni povol vse a pak zase utahni a uvidi jak se ta kolka zmneni jen tlumicema brnkni pepovi hortovi do galaxibike jablonec a on ti posle mailem jak a kde se to steluje a co cim pritvrdis nebo uberes to nastaveni ktere mas nyni spocitas kolik kliknuti to mas bud do uplne mneky nebo tvrdy a kdyz to rozmrdas tak to pak nastavis podle poctu kliknuti zase zpet je dulezite abys to pocital protoze nastavit to trva trochu dele a taky to musis odskouset ale TY a ne nekdo jinej nechat to nastavit nekoho v servisu je nesmysl a vyhozeny penize
nejhezci z nejhezcich
mrkef
Čtyřkolkař

Zpět na Bombardier Can-Am