Ondrovo frís

Koňáci a ti ostatní...

Moderátor: Lénočka

Příspěvekod dave4x4 » pon, 05 pro 2005 23:35

kam jsi jezdil Těžkej do toho Holandska.Já že je dost možné,že se znáš s Lucy
dave4x4
Offroad bůh

Příspěvekod Těžkej » stř, 07 pro 2005 20:22

Lucy neznám kdo to je. Vím jenom , že Lucy tady už nebude, Jezdím do Drachtenu Assenu apod.
Těžkej
Řidič

Příspěvekod Husky-John » pát, 09 pro 2005 23:03

Frísáka bych mohl. Jezdíval jsem dost na koni a taky koně vlasníme. Teď i hříbuláka. Ale frísák je frísák... jenže...ty ceny... :(
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Těžkej » sob, 10 pro 2005 20:01

Husky prosím tě co to je hříbulák to fakt neznám. není to nějaké nařečí pro hříbě?. :lol: A kdyby jsi chtěl frísana není problém. malýho velkýho . a projede víc než patrol. a šnorchl má víš a co nepřebrodí to přeplave :lol: :lol:
Těžkej
Řidič

Příspěvekod Husky-John » sob, 10 pro 2005 21:01

Těžkej píše:Husky prosím tě co to je hříbulák to fakt neznám. není to nějaké nařečí pro hříbě?. :lol: A kdyby jsi chtěl frísana není problém. malýho velkýho . a projede víc než patrol. a šnorchl má víš a co nepřebrodí to přeplave :lol: :lol:

Jojo...hříbulák je hříbě :D 7 a 1/2 měsíce :-)

O průchodnosti koní něco vím :-)

Dalšího nechci...možná až vyexekuju z jedný zmrdlý handlířky prachy za skrytou vadu... Ale polovičku by to možná zajímalo. Ve stáji jednoho frísáka mají ...a líbí se nám oběma. V Jestřábí ženě vypadal nádherně :P
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Těžkej » sob, 10 pro 2005 21:16

No tak to je přesně von. v Modrých hlubinách si zahrál taky. Něco o průchodnosti víš . Ale víš taky něco o brodivosti? že když mu nateče voda do uší , že je na tom stejně jako patrol když si lokne? :lol: :lol: :lol: :lol: zamotá se mu hlava a spadne. :wink:
Těžkej
Řidič

Příspěvekod Husky-John » sob, 10 pro 2005 22:33

Těžkej píše:No tak to je přesně von. v Modrých hlubinách si zahrál taky. Něco o průchodnosti víš . Ale víš taky něco o brodivosti? že když mu nateče voda do uší , že je na tom stejně jako patrol když si lokne? :lol: :lol: :lol: :lol: zamotá se mu hlava a spadne. :wink:

Nikdy jsem nezkoušel z koně dělat potápěče...na to jsou jiní machři... :D
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Potapěč » ned, 11 pro 2005 00:40

:roll:
Kde ostatní končí tam Šumava začíná!!!
Potapěč
Offroad expert

Příspěvekod Těžkej » ned, 11 pro 2005 07:15

No vidíš potápěči. :hihi :hihi :hihi
Těžkej
Řidič

Příspěvekod Husky-John » ned, 11 pro 2005 13:17

hele...tak mně napadlo...vždy´t společně s Off roady by se na Šumavu mohli vzít i koně :) To by bylo zajímavý :-) Takový trošku military :D
Hele, byli jste někdo na Apassionata v Sazka aréně? Manželka jo...Já hlídal... :(
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Potapěč » ned, 11 pro 2005 16:55

Husky-John píše:hele...tak mně napadlo...vždy´t společně s Off roady by se na Šumavu mohli vzít i koně :) To by bylo zajímavý :-) Takový trošku military :D
Hele, byli jste někdo na Apassionata v Sazka aréně? Manželka jo...Já hlídal... :(

To jako ze bys vzal vyvencit bytnou?
Kde ostatní končí tam Šumava začíná!!!
Potapěč
Offroad expert

Příspěvekod Lénočka » pon, 12 pro 2005 10:11

Husky-John píše:hele...tak mně napadlo...vždy´t společně s Off roady by se na Šumavu mohli vzít i koně :) To by bylo zajímavý :-) Takový trošku military :D

Nebyla,bohužel není čas a nejlevnější to taky nebylo. Právě na to čtu reakce na Equichannelu, no půlka pozitivní, půlka negativní...tak toho ani moc nelituju... 8)
Lénočka
Spolujezdec

Příspěvekod Husky-John » pon, 12 pro 2005 20:38

Lénočka píše:

Nebyla,bohužel není čas a nejlevnější to taky nebylo. Právě na to čtu reakce na Equichannelu, no půlka pozitivní, půlka negativní...tak toho ani moc nelituju... 8)

Ono to nebylo po technický stránce perfektní..tedy ty kousky. Ale ne každý tomu rozumí a na pohled to bylo pěkný. kdp. se dala dát skupinová sleva a pak ty lístky byly už celkem ready...
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Husky-John » pon, 12 pro 2005 20:40

Potapěč píše:

To jako ze bys vzal vyvencit bytnou?

Já bych to dal i sám na koni. Ale nemáme takovýho, kterej by mi byl půjčen :-) "Bytná" si ji přijíždí na drezuru a to bych jí to pěkně posral :D
Nějakýho "kvotra" a šel bych do toho :P
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Těžkej » úte, 13 pro 2005 07:40

Husky moc jsem to nepochopil . Kvotra na drezuru :shock: . Jakou drezuru má tvoje bytná vyježděnou. Já drezuru jezdit neumím , ale jestli umíš jezdit drezuru není problém . Naše Kláskou už není v Z. :wink:
Těžkej
Řidič

PředchozíDalší

Zpět na Koně