Vlákno pro příznivce piva :)

I offroaďáci potřebují voraz...

Příspěvekod mimouch » pát, 02 črc 2010 09:21

gulvas píše:uplne najlepsie pivo ake som kedy pil bolo danske Tuborg

Tuborg je taková nouzovka v cizině, když tam nemají nic jinýho. Ale mě se na něm líbí jen ten uzávěr, to tak pěkně loupne, když to otevřeš. Jinak je to zrzavá voda, moc pivní chuti to nepobralo. Ale v létě třeba pro řidiče na osvěžení je to dobrý :D
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Karlito » pát, 02 črc 2010 09:31

A dyk jo, šak jsem tak moc neřekl. Já alkeholu moc nehovím, ale občas si škrtnu, no. Zkus toho Bažanta :wink:

-ka-
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod mimouch » pát, 02 črc 2010 10:46

Jo, Bažanta jsem včera taky koupil, ale už jsem ho nestihnul. U sedmého vzorku (myslím, že to byl Lobkowicz ležák) jsem usnul :D
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Osky » pát, 02 črc 2010 11:35

Pivař jsem, ale lahvové moc neberu. Okusil jsem dost a v poslední době vynikající piva jsou ty nepasterizované. Ale kamarádi mají jíný názor a tak nevim. Každopádně zatím nejlepší co jsem pil bylo pivo v Dětenické krčmě u Jičína. Mají tam své vlastní. A bylo dokonalý.
Také se v poslední době rozmáhají malé pivovárky s vlastní restaurací, teď nám tady také jeden vyrostl v obci s názvem Mutějovice, jenže jsem tam ještě nebyl to koštnout. Ale v brzké době musim. Na degustaci piv byla odjakteživa vynikající žatecká dočesná, ale v poslední době tam zas takový výběr nemají. Ale jako zážitek doporučuji. Je to většinou poslední prázdninový víkend.
Toyka 70, 2xARB, 2.5 TD - po 6 letech bezporuchove sluzby prodano
Ford Explorer, 4.0, 6V, 152kW, LPG(BRC) - minulost
jeep grand cherokee Wj, 4.7, V8, 4palce kit, automat. zadni spera Spartan
Osky
Offroaďák

Příspěvekod Grinč » pát, 02 črc 2010 12:25

Ahoj,nejsem žádnej pivoznalec ale třeba nám zde moc chutná Primus 10% , když jedem někam offroad tak zásadně Brauburger 10% - super cena a je v plechu-vypiješ vyhodíš, Zlatopramen 11% taky dobrota.
OFFROAD KLUB KRKONOŠE
www.offroad-krkonose.cz
NISSAN PATROL W260
www.uni-mal.cz
DAP offroad servis
Grinč
Offorad ikona

Příspěvekod Johnny72 » pát, 02 črc 2010 12:26

Jj, ten Klášter je dobrej, taky jsem kdysi náhodou koupil a velice mile mě to pivko překvapilo. :palecnahoru :palecnahoru
Jinak preferuju malý pivovary, špatná není Chýně, vynikající Kácov :P a třeba i 16° od jednoho chlapíka z Dobřan - ale ta dává pořádně a musí se s ní opatrně... :lol:
ZJ 4.0 "Ropušák" (zatím stále série s podivným lakem)
Johnny72
Tříkolkař

Příspěvekod lubosh » pát, 02 črc 2010 14:28

1. Plzeň 12
2. Staropramen 10
3. Gambrinus 10
4. Berounský medvěd

:)
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod mrťos » pát, 02 črc 2010 15:00

u nás vede
Obrázek
kdo má radši sladší tak G 10º

ale když někam jedu tak se nebráním tomu okoštovat místní. ostravar se taky dá když jedem ke strykovi...
a k těm levným za 3,50 v kauflandu a podobně... jak pravi tatik, to tak nalét do lavoru a řiťu pit!!!!
mrťos
Čtyřkolkař

Příspěvekod Tomi » pát, 02 črc 2010 16:03

Vejr píše:
J.A.Y. píše:vyzkoušeli jsme už hodně (řádově děsítky určitě) piv a nepamatuju si, jestli bylo některý vyloženě nepitelný.

no tak skus desítku Egemberg wc2

My sme tomu dycky říkali borůvkový listí :lol:

Někdo tady citoval Primus; to bylo první pivo který sem kdy nedokázal dopít, přešel na víno a posléze znechuceně opustil lokál; tuším bylo to ve Žluticích; a už sem ho nikdy nevzal do huby. Ale je to už dávno :roll:

No a druhý, čemu se vobloukem vyhejbám, je G10. To sem někdo tuhle dotáh, je to kyselý a hnusný, ví čert z čeho a kde to vařej, jedno a půl piva a mám na tejden dost.

Celkem dobře jsem kamarád s Jihlavskýma pichláčema v různejch voltážích, dobrej je Náchod a Kácov, to je třída - eště teď se mě motá šiška :D
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod jura » pát, 02 črc 2010 22:16

Tomi píše:
Vejr píše:
J.A.Y. píše:vyzkoušeli jsme už hodně (řádově děsítky určitě) piv a nepamatuju si, jestli bylo některý vyloženě nepitelný.

no tak skus desítku Egemberg wc2

My sme tomu dycky říkali borůvkový listí :lol:

Někdo tady citoval Primus; to bylo první pivo který sem kdy nedokázal dopít, přešel na víno a posléze znechuceně opustil lokál; tuším bylo to ve Žluticích; a už sem ho nikdy nevzal do huby. Ale je to už dávno :roll:

No a druhý, čemu se vobloukem vyhejbám, je G10. To sem někdo tuhle dotáh, je to kyselý a hnusný, ví čert z čeho a kde to vařej, jedno a půl piva a mám na tejden dost.

Celkem dobře jsem kamarád s Jihlavskýma pichláčema v různejch voltážích, dobrej je Náchod a Kácov, to je třída - eště teď se mě motá šiška :D
že jsi nenapsal o brnu 11 to ti posledně chutnalo :o
jura
Návštěvník

Příspěvekod Tomi » sob, 03 črc 2010 19:35

Nekecá; moc chutnalo :o zapomněl sem na něj a Brnu se veřejně vomlouvám :oops:
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod beda » pon, 05 črc 2010 11:10

ARO 243
Nissan GR Y61 konečně topení, větrání a servo
beda
Tříkolkař

Příspěvekod beda » pon, 05 črc 2010 11:12

http://www.loupak.cz/video/srandicky/43 ... lika-narod 8) Asi na tom něco bude, chodim pravidelně na tři fora různejch zaměření a na každym je takovejhle thread :wink:
ARO 243
Nissan GR Y61 konečně topení, větrání a servo
beda
Tříkolkař

Příspěvekod Husky-John » pon, 05 črc 2010 16:39

mimouch píše:
gulvas píše:uplne najlepsie pivo ake som kedy pil bolo danske Tuborg

Tuborg je taková nouzovka v cizině, když tam nemají nic jinýho. Ale mě se na něm líbí jen ten uzávěr, to tak pěkně loupne, když to otevřeš. Jinak je to zrzavá voda, moc pivní chuti to nepobralo. Ale v létě třeba pro řidiče na osvěžení je to dobrý :D

Tak to já zase nesouhlasím 8). Mně Tuborg přijde dobře pivní, a rád si ho dávám. A nebo Karlovačko, když jsem náhodou v Chorvatsku. No a tady u mně vede Radegast :)
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod Číro » úte, 06 črc 2010 12:10

Tak já doma zásadně Krakonoš 12-točená za 16 kč.
Když je nějaké to domácí žvýkání,kupuju Krakonoš 11 nebo 10,podle osazenstva akce.Někdo pije 12ku někdo 10ku,takže 11kou nic nezkazím.
Pro ty co neznají,Krakonoš je poměrně hořký pivo plzeňského typu,tak pro ty co jsou na sladší zrovna moc není.
Hlavně ale je to přírodní,nepasterizovaný pivo s proměnlivou kvalitou podle aktuální sezóny a počasí,který se musí umět uskladnit a hlavně natočit!
Jsem patriot,takže zásadně nepiju EUROPATOKY mamutích koncernů se zahraničním vlastníkem.
Naše piva jsou nejlepší na světě,hlavně díky svojí různorodosti a v podstatě se u nás nevaří žádný špatný pivo a každej si vybere co mu chutná nejvíc.Tím že budeme pít pivo malejch pivovarů jím nejlíp pomůžeme udržet se na trhu a nenechat se pohltit od výrobců europatoků
typu "G".
The Last Frontier.
Suzuki SJ 410
Číro
Spolujezdec

PředchozíDalší

Zpět na Nevážně