může polda na místě ukázat fotku z radaru ???

I offroaďáci potřebují voraz...

Příspěvekod DwPetr » úte, 07 pro 2010 12:23

DFender píše:Ukazovat nemusí nic, proč?

Dobrej ichtyl, "vy se mnou arogantně nekomunikujete" :lol: :lol: :lol:

No třeba proto že to technicky není možný a aby s každým extra někam jeli... však pokud jim nevěříš, máš možnost se nechat oznámit. Pokud tak nedorazí tvoje fotka, tak tě nechaj odejít, ale pokud na úřad dojde, tak jsi v háji a máš to dražší.

Řikám to furt, policie tady nemá pomáhat a chránit. Slušnej člověk se s něma málokdy potká a když tak jen na chvíli. Ukazoval vám někdo něco v Německu? :-)))))))
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod Jaroslav Bartošek » úte, 07 pro 2010 12:38

DFender píše:Ukazovat nemusí nic, proč?

Dobrej ichtyl, "vy se mnou arogantně nekomunikujete" :lol: :lol: :lol:

Protože mu to nic, ale vůbec nic nenařizuje. Je to na jeho dobré vůli. Jak jsem již psal, nikdy se ti např. nestane, aby tě zastavili na dálnici s tím, žes jel rychleji a neukázali záznam. Podíváš se, sklopíš ocas, zaplatíš koputu a bez připomínek odjíždíš. Tento případ přímo navádí na to, že tomu nevěříš a domníváš se, že je na tebe dělán podraz. Ale bohužel, tyto podrazy na tebe dělá sám stát a bez zábran. Jak si vysvětlíš předvolanku k odevzdání ŘP pro ztrátu 12 bodů, když s tebou nebyl projednán ani jeden přestupek? To je přesně ta výchova k ohleduplnému jednání jak na silnici, tak kdekoliv v životě.
Místo jakékoliv prevence- jenom represe. A samotná represe ještě nikdy nepřinesla nic pozitivního. Věznice máme plné, poškození pláčí. A opět jenom represe. Ukradls mi auto - dostaneš za to tři roky. Ale já jako poškozený kašlu na to, jestli dostane pachatel 3 dny nebo tři roky, mně by spíš zajímalo, kdy mně dá pachatel peníze za mé rozbité auto. Toto už soudruh stát neřeší. On repesivně pachatdele potrestal a tím je pro něj vše skončeno. a top já jako poškkozený nepotřebuji. Mně chybí trest tři dny za odcizené auto ve věznici pro dlužníky. Po třech dnech mu sdělí, že výkon skončil, ale propuštěn na svobodu bude až po úplném uhrazení dluhu. Jak to udělá? alle to přece nikoho nezajímá. Samozřejmě, že náklaady a ubytování a stravu si musí platit sám, tedy aby nechcípl, musí začít pracovat. A věřte tomu, že by kriminalita spadla velice prudce dolů.
Jaroslav Bartošek
Čtyřkolkař

Příspěvekod blesk » úte, 07 pro 2010 13:00

koukám, že jsem rozpoutal pěknou debatu :lol: to je v pořádku... jednou sem byl taky v podobné situaci a pani policistka mi na místě řekla, že nemá oprávnění jít a ukázat mi z radaru fotku. že mám na výběr : bud jim věřit :lol: nebo jit k správnímu řízení a tam že mi fotku ukážou...

když te vyfotí radar v tunelu, tak ti pak taky policajt v kanclu ukáže fotku, když tam jdeš k podání vysvětlení.
PYROMAN:
kingquad 750 AXI 4x4
E-MAXX 2200kv castle creations MAMBA
GRAND CHEROKEE ZJ 4.0i
www.dadosek1.rajce.net
Obrázek
blesk
Řidič

Příspěvekod DFender » úte, 07 pro 2010 14:17

Já sem to blbě napsal, to mělo bejt konstatování, tak ještě jednou

Ukazovat nemusí nic, proč taky.

Tímto se omlouvám :lol:
DFender
Čtyřkolkař

Příspěvekod Tomi » úte, 07 pro 2010 17:09

DwPetr píše:Ten borec je normální kokot. Měl hned dejchnout, byl by čistej a za minutu by jel do hajzlu. A ti se s ním taky srát neměli. Mohli mu hned z fleku říct že jde o běžnou kontrolu, jestli je ochoten se podrobit, v případě že ne, bude oznámen. Zeptat se ho dvakrát a pak ho oznámit.

A zase druhej úhel pohledu: vím že mě někdo napráskal a že mu to sežrali a že jdou najisto; né že by to nedělali, už to bylo i u nás ve vsi; tak ať si to vyžerou a divil bych se, že by si práskače nepodali :o Dobře mu tak :D
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod Romik » pát, 10 pro 2010 19:01

Nevidím důvod proč policajty pořádně neprocvičit. Hlavně arogantní měšťáky...............Zvlášťě, když má borec vše v pořádku. Taky jsem kdysi pocvičil a poldové se pak museli omlouvat, to je krásný pocit, za to zdržení to stojí..............
STK na M1, N1, O1 a O2 , T a OT, dovozy a hlavně OFFY ............
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod Hanes » pon, 13 pro 2010 02:01

K tomu jen jednu připomínku, jak říká Romik, je třeba je prosvištit, protože neznalost neomlouvá a to je základní kámen úrazu u čertů: Sami neznají ve spoustě případů zákony.
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Předchozí

Zpět na Nevážně