Fanclub zběsilého řidiče z Ostravy

I offroaďáci potřebují voraz...

Příspěvekod Tomi » ned, 16 led 2011 17:25

Na 100% s tebou souhlasím, byť to nevypadá. Sou to lidi jako každý jiný, a já je normálně respektuju, jako každýho, kdo se chová přiměřeně slušně. Ale.... sou vyjímky, a ty já rád nemám...
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod DwPetr » ned, 16 led 2011 17:42

Mě nejvíc sere, že tuhle zem vede banda teoretiků a diletantů, kteří by tu moc měli, ale proč že. Třeba to jak se chovaj někteří na dálnici, ten poslední blbeček s tím MLkem, proč by nešlo vzít ho hned na vazbu, 10 let zákaz, a zabavit auto. A klidně na ně mohli namalovat zelenej pruh, nebo modro žlutou šachovnici a mohla v něm jezdit dopravka. Co by to stálo za úsilí dát do zákona jedno takový souvětí. A hned by si to rozmysleli. To toledo už je asi k ničemu, ale každej kdo ujíždí by měl vědět, že ho poldové roztřílej na sračky, a já bych byl pro. Stejně tak když mi někdo vleze na oplocenej pozemek, měl bych mít právo ho zastřelit. Protože tam nemá o dělat. To jsou všechno jednoduchý počty.

Pak by se najednou lidi začali chovat trochu normálně. Máme tady evropské ceny, kolikrát i vyšší, máme k tomu asijské platy, kolikrtát i nižší, a máme tady pravidla jak ze 70tých let.
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod DwPetr » ned, 16 led 2011 17:55

Jo souhlas, vyjímky jsou a kolikrtát to jeden nepochopí, ale je potřeba si uvědomit kde je ta chyba, a stojim za tím, že je to manežerské pochybení, neboť někdo musí bejt zodpovědnej za to kdo se tam dostane. Navíc za těhle podmínek je nemožný aby tam přicházeli nějací moc kvalitní lidi, poněvadž práce z lidma, kteří jsou pokaždý v opozici, a to prakticky vždy oprávněně, stojí za hovno, to znáte i vy co máte dílny, navíc do toho sraní se s fetkama a ožralcema a podobnejma vymrdancema s nasazením vlastního života a zdraví. Co když se třeba šmikne od nějaký fetky a dostane žloutenku žeo... a to za skvělých 16000,- měsíčně :P

Pak to tak vypadá že to dělaj dementi, kteří si s petlahví na benzince kradou benál.....

Já osobně jsem rád že někdo kontroluje aspoň ty lékárničky :P POdle mě je tohle práce kde je nulový ocenění, nulová prestiž, nulová podpora jak veřejnosti tak vrcholného státního aparátu.

Třeba v tel. byla debata, kde sám zástupce PP nazve poldy z ulice flákačema, kteří akorát chrápou v autě, nic nedělají a proto si nezaslouží pení. Je jasný že ten na ulici nikdy nebyl, a ani neví že někdo takovej je, zná je akorát z videa, který natočili nějací mluvčí, kteří na tý ulici nebyly zrovna tak :D :D

Nastal čas nakoupit víc bouchaček, pistole je málo, chce to aspoň samopal do každýho baráku.
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod cibusp » pon, 17 led 2011 08:03

Teda ta fotka, a ten popis k tomu... :palecnahoru :palecnahoru "hlava u víčka nádrže.. " byl to debil, a naštěstí už není.. a ostatním podobným bych dal důtku s výstrahou... vzhledem k tomu že už jsem taky zase na chvíli břichoplaznej, tak si takovýchdle kreténků všímám víc, protože jsem přeci jen v tý piksličce kousíček nad zemí víc na ráně.. a můžu říct, že lítaj jak idioti, i za cenu že to nezvládnou, a rozsekaj přinejlepším jen sebe.. třeba se mi strašně líbilo, když jsem byl vejš, že spousta z nich si už tolik nedovolila, a jeli aspoň trochu normálně, velká stará piksla asi budila aspoň trochu respektu.. i když spousta z nich už dneska má taky "offroady", a jezděj stále stejně zběsile a debilně.. ne- li ještě hůř..
6 emerickejch + 4 japonský = solidní průser
Jeep Cherokee 4.0 non HO - bastardlift 3-4",30" MT, šnorchlik...
Mišíuši Pajero 2.5TD - long v sérii - svině z jeskyně

!!tel.: 773010585!!
cibusp
Offroad instruktor

Příspěvekod Dejv01 » pon, 17 led 2011 14:20

cibusp píše:Teda ta fotka, a ten popis k tomu... :palecnahoru :palecnahoru "hlava u víčka nádrže.. " byl to debil, a naštěstí už není.. a ostatním podobným bych dal důtku s výstrahou... vzhledem k tomu že už jsem taky zase na chvíli břichoplaznej, tak si takovýchdle kreténků všímám víc, protože jsem přeci jen v tý piksličce kousíček nad zemí víc na ráně.. a můžu říct, že lítaj jak idioti, i za cenu že to nezvládnou, a rozsekaj přinejlepším jen sebe.. třeba se mi strašně líbilo, když jsem byl vejš, že spousta z nich si už tolik nedovolila, a jeli aspoň trochu normálně, velká stará piksla asi budila aspoň trochu respektu.. i když spousta z nich už dneska má taky "offroady", a jezděj stále stejně zběsile a debilně.. ne- li ještě hůř..
tuner vs. 2.8t nadzvedanýho železa nemá šanci....by to jen křouplo, železo by se převrátilo na bok a z břichoplazky by zbyla jen slisovaná placka s mastným flekem na sedačce.....
Na silnici se může stát cokoliv....alle tenhle si to fakt zasloužil.... jako sebraný řp a stejně je za volantem? a ještě ujíždí? líp už to mohlo dopadnout jen u příkopa plnýho stromů(aspon by nevznikla škoda na tramvaji a spousty lidem by nepřidělal doživotní trauma)

sry sem nasranej...prostě takovýhle zmrdící na silnici nepatřej..pokud maj dojem že jsou lepší řidiči at si to jdou dokázat na okruh a né na silnici.....
W160-3.3D,HR......pořádná hromada železa alá Hard and Hevy..pohodička klídek
Dejv01
Offroad expert

Příspěvekod mimouch » úte, 18 led 2011 14:49

Tak tentokrát panáček nebyl nalitej, ale sjetej. Zkrátka slovy jeho fanklubu: Byl to prostě super človíček a bude nám všem moc chybět...

http://ostrava.idnes.cz/ridic-ktery-v-o ... zpravy_jog
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Flare » úte, 18 led 2011 17:19

Každá smrt je průser, ale příroda si prostě ten přirozený výběr umí zařídit ... tohle nebyla běžná nehoda nebo chyba druhého, tak snad to bude aspoň odstrašující pro ostatní podobný typy ... :-/
Flare

Nissan Patrol GR Y61 2.8TD LWB
Flare
Spolujezdec

Předchozí

Zpět na Nevážně