Další inzerce

Informace týkající se tohoto fora. (změny, novinky, atd.)

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 24 pro 2008 18:10

Aniello1 píše:
barry32 píše:
BigTwin Jirka píše:Měl bych návrh pro administrátory, jak nám, obyčejným neinzerujícím ulehčit život: Já osobně používám skoro pořád k prohlížení nových příspěvků funkci "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" a jako vánoční dáreček pod stromeček bych hlasitě uvítal to, aby se zde neobjevovaly příspěvky se sekcí "Bazar" a "Nabídky prodejců a úpravců". Jsem totiž obyčejný svéprávný běloch a když něco potřebuji, dovedu si to najít. Děkuji administrátorům za to, že se budou zabývat mým vánočním přáním.

Tenhle dárek si taky přeju. Pěkně jsi to vyjádřil
:P

i ja si ho preju

Souhlas s tebo Jirko :P
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod MysakGR » čtv, 25 pro 2008 00:38

Petr4x4 píše:
Aniello1 píše:
barry32 píše:
BigTwin Jirka píše:Měl bych návrh pro administrátory, jak nám, obyčejným neinzerujícím ulehčit život: Já osobně používám skoro pořád k prohlížení nových příspěvků funkci "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" a jako vánoční dáreček pod stromeček bych hlasitě uvítal to, aby se zde neobjevovaly příspěvky se sekcí "Bazar" a "Nabídky prodejců a úpravců". Jsem totiž obyčejný svéprávný běloch a když něco potřebuji, dovedu si to najít. Děkuji administrátorům za to, že se budou zabývat mým vánočním přáním.

Tenhle dárek si taky přeju. Pěkně jsi to vyjádřil
:P

i ja si ho preju

Souhlas s tebo Jirko :P

No není co dodat :P
Servis osobních,nákladních vozidel
737 346 341
MysakGR
Offroad expert

Předchozí

Zpět na O fóru