Je to tu offroad forum,nebo tlachárna?

Informace týkající se tohoto fora. (změny, novinky, atd.)

Je to tu offroad forum,nebo tlachárna?

Příspěvekod pepino » sob, 05 led 2008 17:02

Vážené dámy a pánové.
Před několika roky,když toto forum vznikalo,jsem sem velice rád chodil.Kočírovali to tu dva adminové,bylo zde jen několik linků,ale chodil jsem sem rád. Nejen za zábavou,ale především za poučením. Bylo zde fajn! Ano,říkám BYLO,protože to už je minulost. Dnes,pokud člověk nemá možnost ležet celý den na netu,nemá šanci se zde něco najít.Forum je zakydáno takovým hnojem(promiňte mi ten výraz,ale příhodnější mne nenapadá),že zde najít něco podstatného,je pomalu nad lidské síly. Jen se podívejte na kolik stránek se dokáže rozrůst třeba takový prodej. Robert prodává 105 za 4.500.- českých. Co je na tom nejasného? Navíc tam má fotku a popis. Bereš? Zaplať a odvez si ju. Hotovo. Ale já se na třetí stránce dozvím,že nejlepší je v zimě jezdit Žigulem s pytlem písku v kufru. No do haj...,co má společného pytel písku s prodejem 105-ky? Musel jsem pročíst 3 stránky Vaších slintů,abych se dozvěděl,jestli Robert šel s cenou dolů nebo ne.
A to jsem si nevybral to nejzasekanější tema. Najdete zde i 15 stránek žvástů o ničem. A aktéři jsou stále ti samí. Nebudu je jmenovat,projděte si forum. Hned ze začátku Vám bude jasné o kom mluvím.
Docela mne pak dokáže vytočit,když se mne někdo na nějaké akci udiveně zeptá:" A ty jsi to nečetl na foru......?" Ne nečetl,protože bych nemohl dělat nic jiného než hledat jehlu v kopce,ne sena,ale HNOJE!!!!!!!!!!!
Všimli jste si,kolik skvelých lidí,kteří zde s Davem začínali už zde není?
Je to škoda,byli fajn.
Někdo může namítnout,že tot je diskusní forum. Ano,to jistě je,ale už staří komunisti mě učili,že "diskuse má být stručná a konstruktivní" Tady není aní to,ani to. Zde je tlachátna.
A tak Vám do toho nového roku 2008 přeji kromě zdraví,pohody a mnoho km bez šrámů také ať se Vám dobře tlachá. Já se poohlédnu po něčem jednodužším.
Všechny Vás zdraví Pepíno :papa
Patrol - to je názor!
pepino
Offroad maniac

Příspěvekod BigTwin Jirka » sob, 05 led 2008 17:27

Tohle je také možný náhled na věc. Jediná věc, která mě na Tvém příspěvku zaujala je pasáž cituji:

"...ale už staří komunisti mě učili,že "diskuse má být stručná a konstruktivní" Tady není aní to,ani to. Zde je tlachátna."

A v tu chvíli jsem si uvědomil, jak skvělá je dnešní svoboda a jaké máme štěstí, že u moci nejsou lidé jako jsi Ty a že už je všeobecně čím dál tím méně lidí, kteří by tu naši diskuzi s radostí zakázali či moderovali. V dnešní době má každý možnost aby si vybral, jestli něco bude číst, přispívat, moderovat či se toho účastnit vůbec nebude.
LR SIII 240D
ASSHOLES IN MIRROR ARE BIGGER THAN THEY APPEAR!
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod pepino » sob, 05 led 2008 17:44

:lol: Ano,potvrdilo se pravidlo o potrefené huse. Jen jsem nečekal,že první budeš Ty. Jsou zde zdatnější.I tu pasáž,kterou jsi kupodivu tak rychle objevil,jsem tam dal schválně,aby ses rozepsal tak,jak jsi se rozepsal,protože Tvůj příspěvek je ta třešnička na dortu,která mému článku chyběla.Už nemusím nic dodávat. Toto je přesně obraz,teď už jen vašeho fora. :jazyk
Patrol - to je názor!
pepino
Offroad maniac

Příspěvekod BigTwin Jirka » sob, 05 led 2008 17:56

Jak jsem již pasal, dost zaujala ta inkriminovaná věta v jinak vcelku zvláštním příspěvku. Je dost podivné nyní ohánět se tím, že jsi to sem dal jako návnadu pro lidi, jako jsem právě já. Ano mohu prohlásit, že z duše nenávidím komunismus a komunisty a ten, kdo tady propaguje jejich ideologií je mi nepříjemný.

Fórum si čtu rád, rád čtu i ty osloviny, které Tě tak pobuřují, ale fakt už máme svobodu a i potrefené husy jako jsem já mohou dál a svobodně kejhat. Nejhorší asi musí být pocit, že s tím nemůžeš vůbec nic dělat, že?
LR SIII 240D
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod bajos » sob, 05 led 2008 18:09

pepino naprosty souhlas

big twin jirka sorry ale asi si to nepochopil ja tady nma tom foru byl kdyz ne ze zacinalo ale je to uz dlouho a pred tim to bylo opravdu lepsi jakoz uz sem to nekolikrast psal a ty ses asi fakt kokot pepina neznas a tak se donej radeji moc neser protoze kdybys ho znal tak bys nenapsal taku picovinu cos napsal

jo a pepino ma taky pravdu je tu spousta lidi co zde chodili a uz nechodi
a taky spoustu lidi co jen zvatlaji o picovinach

jop a nejlepsi sou ti kdyz se na neco zeptas a oni ti odpovi cti FAQ ale v tom FAQu zkurvenem se to neda najit bo tam je plno picivin a nekteri lidi opravdu nemaji cas sedet na foru a hledat v tech srackach kde vlastne je ta podstatna vec co bych se rad dovedel

toto je odpoved na jirkuv prispevek kousek niz.

jo promin ze jsem to tak pekne neschoval jako ty ja to rek na rovinu
A v tu chvíli jsem si uvědomil, jak skvělá je dnešní svoboda a jaké máme štěstí, že u moci nejsou lidé jako jsi Ty a že už je všeobecně čím dál tím méně lidí

vzhledem k tomu jake vladne podvedomi o komunistech si myslim ze to je jeste horsi nez o nekom napsat ze je kokot
Naposledy upravil bajos dne sob, 05 led 2008 20:01, celkově upraveno 2
"SRDCE JÁSÁ, PENĚŽENKA PLÁČE"
bajos
Létající Čestmír

Příspěvekod BigTwin Jirka » sob, 05 led 2008 18:28

Bajosi, asi by to chtělo trochu slušnosti. Proč píšeš, že jsem KOKOT? Já jsem tady nikoho neurážel, chovám se slušně. Jen mě podivilo, že tady chce Pepíno zavádět komunistické zvyklosti. A mám zřejmě smůlu, že jsem na ten podivný příspěvek reagoval jako první.

Ale když už tady debatujeme (skoro jsem chtěl napsat "ve vší slušnosti", ale to se sem fakt nehodí), proč si vlastně nezaložit "to správné a pravověrné fórum" jen pro zvané, v poklidu si ho moderovat a čekat na nové pořádky?
LR SIII 240D
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » sob, 05 led 2008 18:32

Pepíno, hoď mi prosím k tvému inzerátu ještě fotku disků, pneu znám.....a taky kolik za ně chceš samotný, pokud jsou samotný na prodej..díky

pak už Tě nebudu otravovat, ale vylekal jsi mě, že už sem nikdy nepřijdeš......tak píšu raději i sem, tady reakce číst jistě budeš.... :wink: 8) :lol:
Naposledy upravil Pechy dne sob, 05 led 2008 18:34, celkově upraveno 1
Pechy

Příspěvekod Standa » sob, 05 led 2008 18:32

Pepíno je v pohodě :palecnahoru
Nejsem zrovna z lidí,kteří by zasirali forum,ale lidi jsou ruzní.....Na druhou stranu je dobře,že mužem tlachat :lol:

No a pokud se někdo chce dozvědět uplnej prd,nebo miluje VELKY tlachy,mrkněte vedle na forum.To je lahoda :wink:
OFFROAD CENTRUM KARLOVY VARY
VRAKOVIŠTĚ NISSAN PATROL
E-SHOP OFFROAD www.offroadcentrumkarlovyvary.com
774910320
Standa
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » sob, 05 led 2008 18:35

se Standou ve všem 100% souhlas........... :P :P :P

škoda, že se ještě Pepíno neznáme......... :?
Pechy

Příspěvekod andydas » sob, 05 led 2008 20:06

někdo (asi -ka- ), tohle forum nazval "virtuální kavárnou" a právě to se mi na něm líbí. když se pak lidi, co se nikdy neviděli naživo potkaj, dá se plynule navázat v hovoru.

co se týče inzerátů jsem pro omezení "tlachů". na některých fórech člověk zakládající thread má v tomto funkci moderátora..............a funguje to.
" VOLKSWAGEN - syncro "
----------------------
andydas
Autoškolák

Příspěvekod shaman » sob, 05 led 2008 20:17

Tlacha se dost. Hodne zbytecne taky.

Ale prave jsem si vyzkousel neco konkretniho, technickeho vyhledat.

A nemohu s vami (pepino) uplne souhlasit. Pokud spravne pouzivam diakritiku pri hledani, hleda se v tomto foru fakt dobre. Ponekud horsi (oproti sousedum) je to s velikosti/kvalitou pouzitelne databaze off-informaci. Ale to si muze kazdy vyzkouset. Treba na slovo Grabber je zde vyhledano (se stejnym nastavenim) 7 vysledku a u sousedu 70 !? :shock:

Mozna se vedle vic tlacha, ale je tam zase o hodne vetsi ucast (nyni 19:46) a tedy statisticky i vice pouzitelnych informaci. Aktivni uzivatele v sekci Suzuki jsou (dle meho) velmi fundovani a zkuseni.

Nezlobte se na me, ale 4x4nazory je hlavne Wozembouch a Nissan.
Rob'a'dub
shaman
Provokatér

Příspěvekod Karlito » sob, 05 led 2008 20:29

Tak já už budu psát míň.... :roll: :oops:

-ka-

PS: ale ne všechny témata jsou jednoduché jak facka... :oops:
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod mikeraff » sob, 05 led 2008 20:46

Myslim,že v sekci inzeratu by mel mit kontrolu ten kdo zaklada tema,a tim zamezit tlachani.Taky mi trochu vadi že dam inzerat a nakonec je z toho debata na jine tema.
Ale v sekcich diskuznich je to naprosto vporadku.Od toho je to forum.
Tot muj nazor.
mikeraff
Offroaďák

Příspěvekod Hanz » sob, 05 led 2008 21:01

shaman píše:A nemohu s vami (pepino) uplne souhlasit. Pokud spravne pouzivam diakritiku pri hledani, hleda se v tomto foru fakt dobre. Ponekud horsi (oproti sousedum) je to s velikosti/kvalitou pouzitelne databaze off-informaci. Ale to si muze kazdy vyzkouset. Treba na slovo Grabber je zde vyhledano (se stejnym nastavenim) 7 vysledku a u sousedu 70 !? :shock:

Ano, s tím souhlasím, zkusil jsem to hledat taky, ale možná to bude tím, že u nás se po určité době inzeráty automaticky mažou (když jsou neaktivní) a taky se mažou, když už je daná věc prodaná nebo sehnaná...

A co jsem koukal, tak grabber většinou byly v bazarový sekci... Než aby se řešila kvalita gumy...

:wink:
Hanz
Offroad bůh

Příspěvekod shaman » sob, 05 led 2008 21:04

To prece nejde.
Kdyz da nekdo inzerat na e-obchod se zbozim o 10% drazsim nez Dajbych, je potreba reagovat. A jak chces reagovat, kdyz :
v sekci inzeratu by mel mit kontrolu ten kdo zaklada tema

A kdo ma patent na rozpoznavani tlachu ?
Pro nekoho je to uz tlach, pro jineho je to jeste porad informace.
Rob'a'dub
shaman
Provokatér

Další

Zpět na O fóru