UKRAJINA

Vše kolem ježdění na 4kolce...

Moderátor: koncak

UKRAJINA

Příspěvekod mrkef » ned, 13 črc 2008 19:58

takze po nekolika mnesicnim rozjimani jsem se rozhodl a planuju dalsi ukrajinu nekdy zacatkem zari momentalne nas je 6 pokud nas bude vice jak 10 bylo by to zhruba za 8 tisic pokud mene cena stoupne v cene je ubytovani plus strava a pruvodce doprava a uplatky na celnici plati kazdy mimo cenu je mozny kdyz nas pojede vic ze to bude jeste levnejsi pokud ma nekdo zajem staci se prihlasit jelo by se do oblasti Kobylecka Poljana a ubytovani je vic nez luxsus
nejhezci z nejhezcich
mrkef
Čtyřkolkař

Příspěvekod Petr4x4 » ned, 13 črc 2008 20:25

Kosivska Poljana (též Kosovská Poljana nebo Kosivska Poľana, ukrajinsky Косівська Поляна, rusky Косовськая Поляна, maďarsky Kaszómező) a Kobylecka Poljana (též Kobylecka Poľana, ukrajinsky Кобилецька Поляна, rusky Кобылецкая Поляна, maďarsky Gyertyánliget) jsou vesničky nacházející se jižně pod poloninou Svidovec sevřené v horách nedaleko rumunské hranice. Přejezd obou obcí po částečně zpevněné cestě z Rachova horskými loukami přes vysoko položená sedla je krásným cyklistickým zážitkem. V obcích seženete něco dobrého na zub a není problém se zde domluvit česky, neboť skutečně velká část zdejších lidí v Česku pracuje či pracovala.

:P :D :D :D :D :D

Jen mě to pobavilo :lol:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod koncak » ned, 13 črc 2008 20:36

Petr4x4 píše:Kosivska Poljana (též Kosovská Poljana nebo Kosivska Poľana, ukrajinsky Косівська Поляна, rusky Косовськая Поляна, maďarsky Kaszómező) a Kobylecka Poljana (též Kobylecka Poľana, ukrajinsky Кобилецька Поляна, rusky Кобылецкая Поляна, maďarsky Gyertyánliget) jsou vesničky nacházející se jižně pod poloninou Svidovec sevřené v horách nedaleko rumunské hranice. Přejezd obou obcí po částečně zpevněné cestě z Rachova horskými loukami přes vysoko položená sedla je krásným cyklistickým zážitkem. V obcích seženete něco dobrého na zub a není problém se zde domluvit česky, neboť skutečně velká část zdejších lidí v Česku pracuje či pracovala.

tak jenom pro info s kobylecke polany byl muj fotr.mam tam i nejake pribuzne. :lol:
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod Petr4x4 » ned, 13 črc 2008 20:50

koncak píše:
Petr4x4 píše:Kosivska Poljana (též Kosovská Poljana nebo Kosivska Poľana, ukrajinsky Косівська Поляна, rusky Косовськая Поляна, maďarsky Kaszómező) a Kobylecka Poljana (též Kobylecka Poľana, ukrajinsky Кобилецька Поляна, rusky Кобылецкая Поляна, maďarsky Gyertyánliget) jsou vesničky nacházející se jižně pod poloninou Svidovec sevřené v horách nedaleko rumunské hranice. Přejezd obou obcí po částečně zpevněné cestě z Rachova horskými loukami přes vysoko položená sedla je krásným cyklistickým zážitkem. V obcích seženete něco dobrého na zub a není problém se zde domluvit česky, neboť skutečně velká část zdejších lidí v Česku pracuje či pracovala.

tak jenom pro info s kobylecke polany byl muj fotr.mam tam i nejake pribuzne. :lol:

A jezdil tam na kole? :D

taky jedeme na Ukrajinu ale ještě přesně nevíme kam :cry:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod koncak » ned, 13 črc 2008 21:00

Petr4x4 píše:
koncak píše:

A jezdil tam na kole? :D

taky jedeme na Ukrajinu ale ještě přesně nevíme kam :cry:

tam pojedu taky ale az pristi rok.letos my barak sebral veskery cas a prachy,
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod low » ned, 13 črc 2008 21:04

petr4x4: ale vite :)
low
Spolujezdec

Příspěvekod Petr4x4 » ned, 13 črc 2008 21:09

low píše:petr4x4: ale vite :)

Aha. Tak už prej víme.
Vypadá to že máme na 99% průvodce jistýho :P
( a zadarmo) :wink:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod mrkef » pon, 14 črc 2008 19:00

Volove ja shanim lidi aby to stalo co nejmene penez a ne debatu o tom miste potrebuju jeste aspon 4 kolkare jinak ze tam ma Koncak pribuzenstvo uz jsme probrali hlaste se kdo ma zajem at to muzu dat dohromady
nejhezci z nejhezcich
mrkef
Čtyřkolkař

Příspěvekod mrkef » pon, 28 črc 2008 21:39

tak odjezd je v patek 12.zari a celkova cena je 14000 v cene je doprava ctyrkolky ubytovani strava (snidane vecere) a pruvodce tak je tu nekdo kdo jede
nejhezci z nejhezcich
mrkef
Čtyřkolkař

Příspěvekod tjomas » stř, 30 črc 2008 07:21

mrkvičko koukám, že tady se moc nechytáš :hihna
tjomas
Tříkolkař

Příspěvekod Červík » stř, 30 črc 2008 14:59

tjomas píše:mrkvičko koukám, že tady se moc nechytáš :hihna

Já jedu a semnou dalších asi 5 lidí.Až dostanu to dvd s minulou výpravou tak se to rozhodne.Nemohu mluvit za ostatní a ani nechci.Aď se každej rozhodne sám.
Červík
Řidič

Příspěvekod vána » stř, 30 črc 2008 22:23

Pánové, možná bych se taky s Váma vydal na Ukrajinu. Dejte sem tel. kontakt na vedoucího expadice. dík
vána
Špion

Příspěvekod Iža » čtv, 31 črc 2008 08:22

zdar, zajímalo mě na kolik dní ten výlet je, protože o tom taky silně uvažuju, ale musel bych přezut gumy a plus cena výletu, to bych asi hned tak nerozdýchal :(
Honda XRV 750 Africa Twin
Journeyman Gladiátor
Honda TRX 650 Rincon 2005 Black(v současnosti nezvěstná)
http://jtopman.rajce.idnes.cz/
Iža
Návštěvník

Příspěvekod mrkef » pon, 04 srp 2008 19:20

dal jsem vam informace do soukrome posty ale asi jste si je neprecetli protoze mi nikdo z vas neodpovedel tak pro jistotu jeste telefon 608 20 55 55
nejhezci z nejhezcich
mrkef
Čtyřkolkař

Příspěvekod Červík » pon, 04 srp 2008 21:53

mrkef píše:dal jsem vam informace do soukrome posty ale asi jste si je neprecetli protoze mi nikdo z vas neodpovedel tak pro jistotu jeste telefon 608 20 55 55

Mě nic nepřišlo a to ani to DVD.
Červík
Řidič

Další

Zpět na Vyjížďky a srazy (čtyřkolky)