mlýn Sárovec 27.-28.10.

Jsme stále se rozrůstající skupinka nadšenců offroad a enduro ježdění na pomezí Čech a Moravy, která má v současnosti cca 20 členů a další noví blázni jsou jen vítáni. Kdo už sebou "wozembouchnul" je vítán, kdo ne, tak toho to dříve či později čeká s námi...

Moderátor: LUKI

mlýn Sárovec 27.-28.10.

Příspěvekod Pechy » pon, 27 srp 2012 10:00

tak jsem byl v sobotu předjednat s Petrem Kvasnicou místečko pro letošní klubové podzimní setkání, kde zhodnotíme naši letošní sezónu SC, pokecáme a ovlažíme naše volátka dobrou krmí a nějakým tím mokem .... pokud jste pro, uskuteční se to zde ... http://klub-sarovec.webnode.cz/

byl bych rád, aby jste mi dali co nejdříve nějak vědět, zda souhlasíte ... ceny jsou tam vyloženě příznivé, více probereme o víkendu na závodech 8)

termín dávám s dostatečným předstihem, aby o tom všichni věděli včas a mohli si volno udělat a přijet ... spaní možné vlastní (stan, auto) nebo v objektu přímo nad lokálem za pár korun .... jídlo budeme mít takové, jaké si určíme, pivo dle výběru (ale točí tam luxusní z Rohozeckého pivovaru a tak bych to neměnil) ... čím víc nás bude, tím levněji to vyjde :wink:

PROSÍM, dejte vědět i všem členům a členkám, co se nechodí, ať se nás sejde co nejvíce ... za přípravný výbor akce, Pechy :lol:
Pechy
 

Zpět na Wozembouch Offroad (Enduro & ATV) Team

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron