koupě HDJ 80

...4runner...landcruiser...rav 4...

koupě HDJ 80

Příspěvekod bikini » čtv, 26 črc 2018 11:23

Zdravím všechny. Rád bych koupil Toyotu HDJ 80 a chci poprosit o radu, na co si při výběru mám dávat pozor. Chci ji hlavně jako rodinný auto, a to hlavně kvůli spolehlivosti a taky že je to velký bezpečný auto, kam se vejdou tři dětský sedačky. Vím, že je to přes dvacet let starý auto, ale myslím že novější auta už tak poctivý a spolehlivý nejsou. Mám Audi A6, 3.0 TDI Quatro, 2007 najeto cca 180 tkm a v zimě (-18'C) to ženu i se třema hadama nechalo mezi Prahou a Táborem . Nikdo z mechaniků z okolí si nevěděl rady (a naftou to nebylo) , auto nehlásilo žádnou chybu. jen nechtělo nastartovat.. nakonec jsme na fórech po dlouhém hledání našli možnou příčinu. Stačilo něco profouknout na vysokotlaké liště. Kdyby se na to nepřišlo, asi by mě čekal autorizovaný servis ....? To zatím byla jediná závada, jinak je to skvělý auto, ale tři dětský sedačky se dozadu nevejdou. Nejraději bych chtěl LC80 24V, manuál s "malým" nájezdem km a klimou v původním stavu bez terénních úprav. Klidně 7mi místný. Je ještě reálné takovou 80de sehnat a jaká je reálná cenu. Děkuji za rady
bikini
Špion

Zpět na Toyota