vychází ještě???

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod vohnout » stř, 18 črc 2007 10:14

A zaujala mě ještě jedna věc. A sice to, jak vohnout bez ostychu použil svízelnou zdravotní situaci Offroadmena k ilustraci ušlechtilosti redakce, potažmo ušlechtilosti své!!! :roll:
Obdivuhodné, není-liž pravda?[/quote]

začni si řešit svoje osobní věci(a máš jich jistě dost.) a nestarej se o redakci.

Pokud jsou příspěvky kvalitní a to bezesporu od Vlastíka jsou, tak proč by nemohll naplnit časopis stoprocentně?
Ty chytrý si to srovnaj v hlavě sami.
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod vohnout » stř, 18 črc 2007 10:43

Husky-John píše:
vohnout píše:
Husky-John píše:Zkuste kontaktovat Vlastíka Gláška(alias VG alias Offroadman), ať vám to posílá přímo na mejla... Protože jak jsem koukal, poslední čísla jsou v podstatě jen v jeho režii...a ušetříte si starosti se scháněním časáku..

CHUDÁKU :lol: Nejenom, že jsi ztratil paměť a zapoměl počítat, ty jsi zapoměl i číst :wink:
Hlavně, i v té situaci, v jaké Vlasta je, stále dopisuje a naší poviností a radostí je , jeho články otisknout.

Myslím, že chudák jsi spíš Ty... :roll:

Myslím, že každému je jasné, že Vlastík se snaží a zaslouží za to co a v jaké míře dělá obdiv...a řekl bych i patřičné ohodnocení.. Ale taky je každému jasné, že tento stav je důsledkem Tvého podivného přístupu k přispěvatelům, Tvé sebechvále(všechno umíš, jsi nesmírně šikovný, jsi chytrý-zde mám i osobní zkušenost atd.), kterou rozhodně nešetříš a v neposlední řadě k tomu přispěla i vaše redakční "chlouba", jak "jeeptrola" nazýváte, a jak se mně jeho jeho prostřednictvím společně s "lékařem" snažíte(a ještě hodláte snažit mnohem větší měrou) položit "na lopatky"...i blbec vidí, že to je hon na čarodějnice a že hodnotit nedodělaný prototyp není zrovna košer. Zřejmě tohle všechno sám pro sebe bagatelizuješ, ale jen ke své škodě. Já časopisu hodně fandil...a myslím, že jsem se ne malou měrou zasloužil o to, aby se začal prodávat. Ale jelikož věci proběhly tak, jak proběhly, tak se spousta věcí a názorů -a to zdaleka nejen mých-změnila. Takže na Tvém místě bych se zamyslel, kdo tady je ten chudák...pane "dokonalý"... :palecdolu

p.s. Vlastíku držím palce ve všech směrech, a nebuď za "dojnou krávu"..

Ale taky je každému jasné, že tento stav je důsledkem Tvého podivného přístupu k přispěvatelům,

Tak tohle by jsi měl upřesnit.

Tvé sebechvále(všechno umíš, jsi nesmírně šikovný, jsi chytrý-zde mám i osobní zkušenost atd.), kterou rozhodně nešetříš

A nejsem? :lol:

a v neposlední řadě k tomu přispěla i vaše redakční "chlouba", jak "jeeptrola" nazýváte,

Ano myšleno negativně po tvém ,,obložení? a nedodělání

a jak se mně jeho jeho prostřednictvím společně s "lékařem" snažíte(a ještě hodláte snažit mnohem větší měrou) položit "na lopatky"...

Že o ničem nevím? pane féroveji

blbec vidí, že to je hon na čarodějnice

Ano ale ta čarodějnice je vždy moje osoba , nebo časopis. A vždy to vychází z tvé strany.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod zmyleny » stř, 18 črc 2007 11:14

at si tu rika kdo chce co chce,
jedno vim urcite,
ze ja jsem jeden z tech co si tenhle casopis uz nekoupi,
prispel k tomu nejen (bohuzel) mene atraktivni obsah, ale taky vecne dohady,
když se kácí pes
tak lítají řízky .... :lol:

Jeep Grand Cherokee WJ 2,7crdi
zmyleny
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » stř, 18 črc 2007 12:39

tak jsem si tu zase pěkně početl....... :wink: .....a nejenom já, myslím si......svůj názor k té debatě si však nechám jen a jen pro sebe
Pechy

Příspěvekod šroubek » stř, 18 črc 2007 14:38

:lol: :lol: :lol:
Tak ti, Václave, zase poupravím ty citace, když ti dělají takové problémy navzdory tvé (i když pouze tebou inzerované) všešikovnosti ...
vohnout píše:
šroubek píše:...A zaujala mě ještě jedna věc. A sice to, jak vohnout bez ostychu použil svízelnou zdravotní situaci Offroadmena k ilustraci ušlechtilosti redakce, potažmo ušlechtilosti své!!! :roll:
Obdivuhodné, není-liž pravda?

začni si řešit svoje osobní věci(a máš jich jistě dost.) a nestarej se o redakci.

Pokud jsou příspěvky kvalitní a to bezesporu od Vlastíka jsou, tak proč by nemohll naplnit časopis stoprocentně?
Ty chytrý si to srovnaj v hlavě sami.

A které moje osobní věci (jichž mám dle tvé vševědoucnosti dost :shock: ) bych měl začít řešit? Budeš konkrétní, a nebo jen tak plácáš, zlatý vlase? :lol:

Já se o redakci moc nestarám (přesněji - redakce i s tebou v čele je mi ukradená), ale když jsi na poznámku, že do "revý" přispívá v drtivé míře Offroadmen reagoval tvrzením, že Husky zapomněl číst, dovolil jsem si uvést několik čísel.... :wink:

A tomu, jak používáš Offroadmenův zdravotní stav a děláš tak z nouze ctnost (svoji ctnost :roll: ), se můžu tak akorát podivit. :fujik
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod vohnout » čtv, 19 črc 2007 10:39

A které moje osobní věci (jichž mám dle tvé vševědoucnosti dost :shock: ) bych měl začít řešit? Budeš konkrétní, a nebo jen tak plácáš, zlatý vlase? :lol:

V podnikání jsi neuspěl a pracovním poměru také ne.

Já se o redakci moc nestarám (přesněji - redakce i s tebou v čele je mi ukradená), ale když jsi na poznámku, že do "revý" přispívá v drtivé míře Offroadmen reagoval tvrzením, že Husky zapomněl číst, dovolil jsem si uvést několik čísel.... :wink:

[b]Nevěděl jsem že za haskyho odpovídáš ty. [/b]

A tomu, jak používáš Offroadmenův zdravotní stav a děláš tak z nouze ctnost (svoji ctnost :roll: ), se můžu tak akorát podivit. :fujik[/quote]

A naposled o Vlastikovi jste tu začali mluvit vy a tuhle diskuzi také. Nikdo nikoho nevyužívá a už ne z nouze cnost. Fakt je to od vás ubohý tady ropytvávat usobní věci klidně šijte do mě ale Vlastu nechte na pokoji!.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod šroubek » čtv, 19 črc 2007 14:03

Ty jsi opravdu rozený bambúča... :lol:

Jak se ukazuje, tak o mně nevíš nic (možná tak systémem "jedna krůta povídala"). :wink:

Neodpovídám za nikoho, jen jsem uvedl pár statistických údajů.
Kdybych věděl, že ti to bude proti mysli.................. uvedl bych je už mnohem dřív! :lol:

O Offroadmenovi neřeknu už ani slovo, myslím, že ostatní si už obrázek udělali. :?

:lol: :lol: :lol:
šroubek
Řidič

Příspěvekod Karlito » čtv, 19 črc 2007 14:39

Já mám vobraz skoro na dva a půl monitoru... Offroadrevue jsem fakt v životě v ruce nedržel a tuším ani nebudu ... ani na to hezké domácí kakání :lol:

Šroubku a neříká se "jedna krůta povídala", předsi je to řčení "jedna bába povídala".... :oops: ... leda, že by v tom bylo ňáký tajemno :wink: :lol: :P

-ka-

PS: jo a oproti časopisu jsou tady ty fóra živější :lol: :o
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod šroubek » čtv, 19 črc 2007 14:43

A ještě mě dost pobavila jedna věc:
vohnout nejprve píše:....začni si řešit svoje osobní věci(a máš jich jistě dost.) a nestarej se o redakci....

aby vzápětí píše:....Fakt je to od vás ubohý tady ropytvávat usobní věci ...

Václave, jak se ti žije s Alzheimerem?
(to je ten němec, co ti pořád schovává klíče od auta :wink: ).... :lol: :lol: :lol:

Karlito: Ta "krůta" je tam úmyslně. :idea: :wink:
šroubek
Řidič

Příspěvekod PeteDog » čtv, 19 črc 2007 14:47

šroubek píše:A ještě mě dost pobavila jedna věc:
vohnout nejprve píše:....začni si řešit svoje osobní věci(a máš jich jistě dost.) a nestarej se o redakci....

(to je ten němec, co ti pořád schovává klíče od auta :wink: ).... :lol: :lol: :lol:

:palecnahoru :lol:
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Adieu folks
PeteDog
Offroad maniac

Příspěvekod Hanes » čtv, 19 črc 2007 22:48

Já se ani nedivím, že toho ORR tady mají všichni dost, pokud si vezmu, že na počátku loňského roku tam bylo logo 4x4nazory.cz a na konci z toho byl nějaký roztaženec, tak se nedivím, že to admini nechali stáhnout. Bylo alespoň vidět, jak jsou tam čím dál "schopnější" :palecdolu
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Příspěvekod vohnout » pon, 06 srp 2007 10:03

PeteDog píše:
šroubek píše:A ještě mě dost pobavila jedna věc:

:palecnahoru :lol:

Myslel jsem, aby si se staral o své věci, ne aby jsi je rozpytvával na foru. Já mám Alzheimera, ale tobě tam na krku v té nádobě asi něco chybí.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod vohnout » pon, 06 srp 2007 10:25

Hanes.99 píše:Já se ani nedivím, že toho ORR tady mají všichni dost, pokud si vezmu, že na počátku loňského roku tam bylo logo 4x4nazory.cz a na konci z toho byl nějaký roztaženec, tak se nedivím, že to admini nechali stáhnout. Bylo alespoň vidět, jak jsou tam čím dál "schopnější" :palecdolu

Co se týká loga, to jsme tu již řešili, při přechodu na jiné DTP se poškodilo logo vašeho D.F. než nám někdo poslal nové, vznikl zde spor, který vyústil v rozhodnutí, aby v Off road revue nebylo.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Jíťa » pon, 06 srp 2007 18:51

Tak to jsem presne cekala, ze Hanesova poznamka bude nakonec pouzita zas proti nam.... uz se nebudu hadat, myslim ze vetsina uz si svuj obrazek udelala.
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » úte, 07 srp 2007 01:12

vůbec to neřešte.......myslím si, že kdo není úplně negramot, tak si už po přečtení pár příspěvků od jednoho pána obrázek udělal dostatečný......a ne jen o časopise.......a to jsem rád, že tu nejsem mezi Vámi dlouho asi mnoho věcí nevím a ani mě nezajímají....... :palecdolu
Pechy

PředchozíDalší

Zpět na Časopisy o offroadění