Off Road Revue č. 3

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod Leo » stř, 15 bře 2006 12:05

Třetí číslo jsem koupil na letišti v Praze v bezcelní zóně, tak bylo při letu co číst. :wink:
Leo
Čtyřkolkař

Příspěvekod Jiří Prokop » stř, 15 bře 2006 19:07

Teda lidi, nevím kam na to chodíte. Prošel jsem snad všechny pumpy od Prahy až po Jeseník, přes Šumperk i přes Hanušovice, ale kde nic tu nic.... Tak snad teda zkousnu to předplatné, když mi někdo dá bližší instrukce kam to mám poslat /č.účtu/ a kdy mi to přijde domů, a když mi přijdou i ty první čísla. Přece nemohu přijít o Robinovy články, to by mě neměl rááááááááááááááááááád.................................. :lol: :lol: :lol:

Díky
Jiří Prokop
Špion

Příspěvekod Jíťa » stř, 15 bře 2006 20:02

Jiří Prokop píše:Teda lidi, nevím kam na to chodíte. Prošel jsem snad všechny pumpy od Prahy až po Jeseník, přes Šumperk i přes Hanušovice, ale kde nic tu nic.... Tak snad teda zkousnu to předplatné, když mi někdo dá bližší instrukce kam to mám poslat /č.účtu/ a kdy mi to přijde domů, a když mi přijdou i ty první čísla. Přece nemohu přijít o Robinovy články, to by mě neměl rááááááááááááááááááád.................................. :lol: :lol: :lol:

Díky

Předplatné si můžeš zajistit na jejich webu www.offroadrevue.cz - objednávka členství, nebo pošli maila na redakci.

Na webu už jsou i prodejní místa zatím alespoň ve velkejch městech. Ostatní snad postupně doplněj.
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Land Niver » stř, 15 bře 2006 20:33

no ta objednávka na webu nefunguje, po desátým pokusu sem to vzdal :twisted: dneska sem konečně dostal časák v třebíči na pumpě :tralala
Wrangler 4.0 I6 33MT, Patrol GR61 33MT
tel: 731181307
www.offroadvysocina.com
Land Niver
Autoškolák

Příspěvekod vohnout » čtv, 16 bře 2006 11:52

Land Niver píše:no ta objednávka na webu nefunguje, po desátým pokusu sem to vzdal :twisted: dneska sem konečně dostal časák v třebíči na pumpě :tralala

Do háje, vždyď to opravovali :twisted: pak to jde podle návodu, který byl v nulce, jedničce a dvojce. nebo složenkou typu C Adresy postupně dodáme, je to vopruz, pomalu se to zpracovává načítá, překlápí na jiný program a ten hoch co to dělá zadarmo má čas, až když jde stará spát. No a někdy musí jít s ní, tak snad to bude brzy všechno, teda pokud není paní moc náruživá :o
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod lubosh » čtv, 16 bře 2006 22:17

Tak sem si dneska taky koupil 3.číslo a je to supr... :) :)

Jen tak dál...

PS: Koupil jsem ho v Berouně na náměstí v trafice a měli jich tam asi ještě 5... :shock:
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod Potapěč » pát, 17 bře 2006 00:44

vohnout píše:
Land Niver píše:no ta objednávka na webu nefunguje, po desátým pokusu sem to vzdal :twisted: dneska sem konečně dostal časák v třebíči na pumpě :tralala

Do háje, vždyď to opravovali :twisted: pak to jde podle návodu, který byl v nulce, jedničce a dvojce. nebo složenkou typu C Adresy postupně dodáme, je to vopruz, pomalu se to zpracovává načítá, překlápí na jiný program a ten hoch co to dělá zadarmo má čas, až když jde stará spát. No a někdy musí jít s ní, tak snad to bude brzy všechno, teda pokud není paní moc náruživá :o
Musíš ho podpořit balíčkem Rohypnolu pro paninku. :lol: :lol: :lol:
Kde ostatní končí tam Šumava začíná!!!
Potapěč
Offroad expert

Příspěvekod MaxC » sob, 18 bře 2006 11:06

Já ho sehnal v jedné zapadlé trafice na autobusovém terminálu u Metra Černý Most. Teď už aspoň vím kam pro něj chodit.
MaxC
Offroaďák

Předchozí

Zpět na Časopisy o offroadění