Jaky WJ? 4.0 nebo 4.7

ZJ, WJ, WK, XK

Moderátoři: harley, Marty

Příspěvekod iquad » pon, 19 kvě 2008 08:57

XaX píše:mam plnohodnotnou rezervu a u ni v kufru byl i hever :-)

a co se boule pod rezervou tyce to bohuzel nevim, bohuzel si uz za ten rok co to tam mam neumim vzpomenout, co tam bylo :-(. ale muzes zavolat do strakonic (autogas, jestli se nemylim), tam mne to montovali ;-)

No právě, že do Strakonic se volalo, ale podle rozmeru v kufru se zadna 80tka nadrz nevymyslela.
iquad
Čtyřkolkař

Příspěvekod XaX » pon, 19 kvě 2008 08:58

tak já se snad podívám, co je na té nádrži napsáno :-(

vejde se do ní 66 litrů, tak to musí být 80tka
My Passion - My Jeep

Wrangler Evolution:
http://pasecny.wordpress.com
XaX
Autoškolák

Příspěvekod zuzi » úte, 20 kvě 2008 05:46

To je jasne, nicmene to nebudu predelavat kdyz jsem to s tim koupil. Ono se stejne s tim spis tahaj vleky tak to ani moc neva. A na polozeny zadni sedadla se taky da adt dost. Foto mam nekde vyhrabu.

XaX píše:válec v kufru je na prd, když potřebuješ v kufru vozit kočárek a k tomu dotlačit nákup na týden, včetně balíků plín a další "maloobjemový" náklad ;-) Nehledě na to, že když bych ho tam měl, tak bych třeba těžko odvezl v sobotu švagrovi vevnitř jeho simpsona :P Prostě se tím degraduje auto, takhle je vevnitř místo jako dřív, a rezerva zvenčí ničemu nevadí...
1994 JEEP Cherokee 2.5l manual. LPG
1999 JEEP Grand Cherokee WJ 4.7l LPG Limited
zuzi
Začátečník

Re: Jaky WJ? 4.0 nebo 4.7

Příspěvekod Milik607 » stř, 31 črc 2019 19:50

Dobry den. Kdyz bych se rozhodoval pro jeep jaky motor by jste doporucily? Jaky diesel a jaky benzin? Kdyby to byl benzin sel bych do lpg. Je wj dobra volba? Bude lepsi treba nez patrol y6o 2.8 td?
Milik607
Špion

Předchozí

Zpět na Grand Cherokee - Sériová technika a údržba